KURUMSAL


Teras Balık 2015 tarihinde kurulan Teras Balık, doğanın sunduğu en kaliteli deniz ürünlerini geniş bir konseptte konuklarıyla buluşturuyor. Teras Balık, “Sağlık için balık ye, balık için Teras Balık'ı tercih et” sloganıyla yılın her günü hizmet veriyor.

Yenibağlar Mahallesi’ndeki Teras Balık, modern dekorasyonu ve leziz menüsü ile ağırlıyor konuklarını. Sağlığın ve lezzetin ön planda olduğu Teras Balık’da yerli, taze ve doğal mevsimsel ürünler damakları şenlendiriyor.

Tanımlaması çok güç olan Teras Balık; insanların kendi evlerinde konuklarını ağırladığı bir yer mi, gurme bir mekan mı veya güvenilir bir gastro kulüp mü, hangisi olduğuna ancak yaşayınca karar verebilirsiniz.

Hepsi birbirinden özel balık menülerini müşterilerine sunan Teras Balık’ın 110 kişilik açık 70 kişilik kapalı alanı mevcuttur.

Teras Balık özel günlerinizde, kutlamalarınızda size özel menüler de hazırlıyor. Ayrıca özel toplantılarınız için size özel masa servislerimizle kendinizi ayrıcalıklı hissedeceksiniz.

TERAS BALIK

Teras Balık olarak misafirlerimizden kazandıklarımızı tekrar misafirlerimiz için yatırıma dönüştürüyoruz...

ÖZEL GÜNLER

Özel günleriniz için hazırlayacağımız menülerimizden siz de misafirleriniz de memnun kalacaksınız...

TOPLANTI

Hepsi birbirinden leziz balık çeşitlerimizle yemekli toplantılarınıza da ev sahipliği yapıyoruz...

Başka yerde bulamayacağınız kendilerine özgü yenilikçi mezeler, ev yapımı fırından yeni çıkmış yumuşacık ekmekler, şeflerin özel tarifleriyle hazırlanmış zengin bir menu arıyorsanız doğru adrestesiniz. Misafirlerimizden kazandıklarımızı tekrar misafirlerimiz için yatırıma dönüştürüyoruz.

esterasbalik.com (c) 2015 Tüm hakkı saklıdır     Pusulamedya